Browsing articles in "WYNIKI ZAWODÓW WĘDKARSKICH"
Maj
21
2019

Wyniki spinningowych, drużynowych zawodów „Puchar Wiosny”

Wyniki spinningowych, drużynowych zawodów „Puchar Wiosny”. Zawody zostały rozegrane na Jeziorze Wądzynskim w dniu 01.05.2019r. 1. Kapica Arkadiusz, Bury Robert – 4250pkt 2. Kacprzak Krzysztof, Gościnny Arkadiusz – 3640pkt 3. Rymacki Michał, Witkowski Walerian – 3550pkt 4. Olkiewicz Bartosz, Sobieraj Jakub – 3400pkt 5. Papke Witold, Gajewski Paweł – 3300pkt 6. Barczyk Dariusz, Zięba Marcin – 2550pkt 7. Fydryszewski Grzegorz, Krajnik Tomasz – 2050pkt 8. Bartosiak Krzysztof, Krysiński Tomasz – 1850pkt 9. Sałach Robert, Wiśniewski […]

Maj
21
2019

Wyniki spinningowo-muchowych zawodów „Puchar Welu”

Wyniki spinningowo-muchowych zawodów „Puchar Welu” 14.04.2019                                               1. Podanowski Krzysztof                                                                                       […]

Lut
12
2019

Wyniki Otwartych Morskich Mistrzostw Koła Miejskiego PZW w Toruniu

Wyniki Otwartych Morskich Mistrzostw Koła Miejskiego PZW w Toruniu (zawody zaliczane do 2-letniej klasyfikacji GP Okręgu) 25.11.2018 r. Darłówko Wronkowski Mieczysław 1210 pkt. (21 szt.) Silewicz Leszek 1165 pkt. (21 szt.) Siemianowski Mateusz 1136 pkt. (21 szt.) Szkiłądź Ryszard 1081 pkt. (20 szt.) Podanowski Krzysztof 1027 pkt. (19 szt.) Gajewski Paweł 935 pkt. (17 szt.) Konopa Piotr 810 pkt. (15 szt.) Piotrowski Łukasz 770 pkt. (14 szt.) Siemianowski Dariusz 754 pkt. (14 szt.) Mudyna Adam […]

Wrz
19
2018

Wyniki zawodów „Okoń & Szczupak Bachotka” 02.09.2018

Wyniki zawodów (miejsca 1-10): 1. Jankowski Paweł, Jankowski Piotr: 5180pkt 2. Zapałowski Rayan, Podanowski Krzysztof: 3720pkt 3. Czajkowski Radosław, Kosiński Tomasz: 3460pkt 4. Sobieraj Jakub, Olkiewicz Bartosz: 3170pkt 5. Krajewski Hubert, Konera Grzegorz: 3140pkt 6. Fydryszewski Grzegorz, Krajnik Tomasz: 2320pkt 7. Kozioł Mirosław, Wysocki Mirosław: 1820pkt 8. Kowalski Krzysztof, Szarblewski Tomasz: 1810pkt 9. Madej Mariusz, Gałązka Dariusz: 1770pkt 10. Hołubek Witold, Krajewski Włodzimierz: 1720pkt Największy okoń zawodów: 43,2cm – Michalak Jacek Największy szczupak zawodów: 80,0cm […]

Maj
14
2018

Wyniki zawodów o Mistrzostwo Koła w dyscyplinie spinningowej.

Mistrzem Koła Miejskiego został Krzysztof Szalkowski, drugie miejsce zdobył Filip Biskupski, a trzeci Przemysław Bomastek. Największą rybę złapał Krzysztof Szalkowski – boleń 82,2cm. GRATULACJE!                                                                                                       […]

Maj
6
2018

Wyniki Spinningowych Drużynowych Zawodów Grand Prix Okręgu Toruńskiego PZW „Puchar Wiosny” Wądzyn, 01.05.2018

Wyniki Spinningowych Drużynowych Zawodów Grand Prix Okręgu Toruńskiego PZW „Puchar Wiosny” Wądzyn, 01.05.2018 1 Mateusz Czajkowski, Filip Biskupski 7800pkt 2 Sebastian Fraszko, Mateusz Wrzesiński 4700pkt 3 Adam Bartosiak, Robert Murawski 4400pkt 4 Michał Mazur, Jarosław Weber 4200pkt 5 Wiesław Marszałkowski, Krzysztof Jaskólski 4140pkt 6 Rafał Wojcieszak, Marcin Mrozik 3350pkt 7 Jakub Sokołowski, Sławomir Jaworski 3110pkt 8 Grzegorz Fydryszewski, Tomasz Krajnik 2950pkt 9 Tomasz Krysiński, Krzysztof Bartosiak 2900pkt 10 Robert Zapałowski, Mariusz Rutkowski 2840pkt 11 Ryszard […]

Strony:123»