Administrator

Administrator : Lidka Kurek-Wiśniewska

Adres e-mail : lidka_lk@vp.pl Strona administrowana jest w ramach pracy społecznej. Administrator dokłada wszelkich możliwych starań aby serwis funkcjonował prawidłowo a informacje pojawiały się najszybciej jak to możliwe. Jakiekolwiek sugestie i uwagi ze strony użytkowników są mile widziane.

Prawa autorskie

  1. We wszelkich sprawach dotyczących niniejszego serwisu zastosowanie mają przepisy prawa autorskiego. Akt prawny, Ustawy z dnia 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych, można znaleźć w Internecie.
  2. Zamieszczenie całej treści oraz zdjęć lub ich części z niniejszego serwisu na innym serwerze lub w publikacji drukowanej, jest możliwe tylko za zgodą administratora. Domyślnie zgoda taka nie jest udzielana.
  3. Wykorzystywanie materiału objętego prawem autorskim bez zgody autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, nawet gdy nie wiąże się z uzyskiwaniem korzyści materialnych.
  4. Można tworzyć odnośniki do strony początkowej serwisu czy jego poszczególnych podstron. Miłym akcentem będzie poinformowanie o tym fakcie administratora...

Kontakt

Polski Związek Wędkarski
Koło Miejskie Toruń
Słowackiego 80
87-100Toruń
tel. 056 621 94 78

e-mail : pzw-km-torun@wp.pl

Koło Miejskie czynne :
Poniedziełek 10.00-17.00
Wtorek - Piątek 10.00- 14.00
W każdy poniedziałek w godz 16.00 - 17.00 dyżur komisji egzaminacyjnej na kartę wędkarską