Zostań wędkarzem

Tylko 6 kroków dzieli Cię od zostania członkiem naszego Koła :

• Zaopatrz się w najnowszy Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb. Wersja elektroniczna dostępna jest na stronie w zakładce regulamin, wersja drukowana w siedzibie naszego Koła.
  • Regulamin mówi jakie masz prawa, obowiązki i przywileje. Zapoznaj się z nim bardzo dokładnie.
  • Skontaktuj się z naszym Kołem w celu umówienia się na egzamin.
  • W następnej kolejności przyjdź do siedziby Koła gdzie należy uiścić opłatę egzaminacyjną a następnie udać się na egzamin. Koniecznie zabierz ze sobą dwa zdjęcia.
  • Jeśli wszystko przebiegło pomyślnie otrzymasz stosowne zaświadczenie, które wraz z legitymacją członkowską i opłaconymi zezwoleniami uprawnia Cię do wędkowania. Wyrobienie karty trwa do 2 miesięcy. Przy odbiorze należy zwrócić wcześniej otrzymane zaświadczenie.
  • Ruszaj na ryby i jako prawdziwy wędkarz uprawiaj swoje ulubione hobby !

Opłaty :

• Opłata egz. (z opłaty tej zwolnione są kobiety, dzieci oraz osoby uczące się do 24 roku życia) : 30 zł
  • Osoby powyżej 70 roku życia : 5 zł
  • Opłata wyrobienia dokumentu : 10 zł