kw.

OTWARTE SPINNINGOWE MISTRZOSTWA KOŁA MIEJSKIEGO PZW W TORUNIU

OTWARTE SPINNINGOWE MISTRZOSTWA KOŁA MIEJSKIEGO PZW W TORUNIU                   Zarząd Koła Miejskiego PZW w Toruniu organizuje w dniu 08 maja 2022 r. Otwarte Spinningowe Mistrzostwo Koła. Zawody odbędą się na lewym brzegu rzeki Wisły, początek sektora - od ujścia Martwej Wisełki do ujścia Zielonki - koniec sektora.
  • Uprawnieni do startu są wszyscy członkowie Okręgu PZW w Toruniu posiadający opłaconą składkę członkowską na rok 2022 oraz aktualne zezwolenie na amatorski połów ryb na rzece Wiśle.
  • Zawody rozegrane zostaną jako jednoturowe (tura pięciogodzinna), w formule „na żywej rybie”, bez podziału na kategorie.
  • Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody.
  • Zbiórka zawodników 08 maja 2022r. o godz. 6.45. Na główce przy ulicy Przy Grobli na lewym brzegu rzeki Wisły dojazd od ulicy Zagrodowej.  Z wędkowania wyłączone są starorzecza i kanały. Zawodnicy poniżej 18 roku życia mogą brać udział w zawodach wyłącznie z pełnoletnim opiekunem. Dopuszcza się brodzenie zawodników w rzece do wysokości woderów z wyłączeniem wszystkich zawodników poniżej 18 lat (zakaz brodzenia).
  • Zapisy w formie SMS przyjmować będzie kol. Ryszard Szkiłądź tel. 730166066 do dnia 3 maja 2022r.
  • Komunikat nr 2 ukaże się 3 maja 2022r na stronie Koła Miejskiego na FB.
                                                        Serdecznie zapraszamy .                                                                     Zarząd Koła Miejskiego PZW w Toruniu