gru
31
2010

Konkurs „Wędkarz roku”

W 2011r. w naszym kole przeprowadzony będzie konkurs o tytuł "Wędkarza Roku". Konkurs będzie obejmował wszystkie imprezy sportowe organizowane przez KM Toruń z wyłączeniem zawodów z okazji Dnia Dziecka, a klasyfikacja prowadzona w dwóch kategoriach: senior oraz junior. W klasyfikacji uwzględniani będą tylko członkowie naszego koła, a zwycięzcy otrzymają tytuł "Wędkarz Roku" oraz cenne nagrody rzeczowe...

Zasady punktacji:

  1. Na każdych zawodach sportowych premiowane będzie pierwsze 20 miejsc (punktacja od 20 do 1) z wyłączeniem wędkarzy nie należacych do KM Toruń (osoby spoza naszego koła na imprezach otwartych będą pomijane przy naliczaniu punktów).
  2. W przypadku gdy ryby złowi mniej niż 20 zawodników nie wszystkie punkty zostaną przyznane.
  3. W klasyfikacji uwzględniani będą jedynie członkowie KM Toruń.
  4. Tytuł "Wędkarz Roku" otrzymają dwie osoby po jednej z każdej kategorii (senior i junior), które zdobędą największą ilość punktów (w przypadku równej ilości zdobytych punktów zdecydują tzw. małe punkty przyznawane za złowione ryby).
  5. Zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni uroczyście na zebraniu sprawozdawczym za rok 2011.

3 komentarze + komentuj

  • Dzisiejsze zawody też się liczą? No to gratuluję refleksu z tym postem. Dziś wróciłem z wyjazdu sylwestrowego i widzę tu taki kwiatek. Czyżby celowe opóźnienie informacji?

  • Informacja o zawodach na Drwęcy z zaznaczeniem daty,godziny i miejsca zawodów została podana 5.12.2010r na zebraniu sprawozdawczym Koła Miejskiego PZW w Toruniu.Komunikat został wywieszony na tablicy ogłoszeń w siedzibie koła,Ogłoszenia zostały także rozwieszone w sklepach wędkarskich w mieście oraz w prasie wędkarskiej.A na forum info podałem znacznie wcześniej.Jeżeli to za mało,zapraszam kolegę Krzysztofa do pomocy przy organizacji kolejnych zawodów,a są to Podlodowe Mistrzostwa Koła na jez.Kamionki.

  • Kolego Krzysztofie, z powodu tego, że jest to strona koła nie skomentuję Twojego wpisu w sposób na który zasługuje, podpowiem tylko, że komunikaty dotyczące zawodów mogą się pojawiać nawet 24 godziny przed imprezą (np. o odwołaniu) dlatego warto zaglądać na sronę nawet na kilkanaście godzin przed zawodami.

Skomentuj wpis

Kontakt

Polski Związek Wędkarski
Koło Miejskie Toruń
Słowackiego 80
87-100Toruń
tel. 056 621 94 78

e-mail : pzw-km-torun@wp.pl

Koło Miejskie czynne :
Poniedziełek 10.00-17.00
Wtorek - Piątek 10.00- 14.00
W każdy poniedziałek w godz 16.00 - 17.00 dyżur komisji egzaminacyjnej na kartę wędkarską