gru

Komunikat 2/2012 – Konkurs „Wędkarz roku 2012”

W 2012r. w naszym kole przeprowadzony będzie konkurs o tytuł "Wędkarza Roku". Konkurs będzie obejmował wszystkie imprezy sportowe organizowane przez KM Toruń z wyłączeniem zawodów z okazji Dnia Dziecka, a klasyfikacja prowadzona w dwóch kategoriach: senior oraz junior. W klasyfikacji uwzględniani będą tylko członkowie naszego koła, a zwycięzcy otrzymają tytuł "Wędkarz Roku 2012" oraz cenne nagrody rzeczowe.   Zasady punktacji:
  1. Na każdych zawodach sportowych premiowane będzie pierwsze 20 miejsc (punktacja od 20 do 1) z wyłączeniem wędkarzy nie należących do KM Toruń (osoby spoza naszego koła na imprezach otwartych będą pomijane przy naliczaniu punktów).
  2. W przypadku gdy ryby złowi mniej niż 20 zawodników nie wszystkie punkty zostaną przyznane.
  3. W klasyfikacji uwzględniani będą jedynie członkowie KM Toruń.
  4. Tytuł „Wędkarz Roku” otrzymają dwie osoby po jednej z każdej kategorii (senior i junior), które zdobędą największą ilość punktów (w przypadku równej ilości zdobytych punktów zdecydują tzw. małe punkty przyznawane za złowione ryby).
  5. 2 najniższe wyniki zostaną odliczone od sumy punktów zdobytych we wszystkich zawodach.
  6. Niezależnie od wyniku obecność na poszczególnych zawodach będzie premiowana każdorazowo 1 pkt  bonusowym doliczanym do punktacji.
  7. Zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni uroczyście na zebraniu sprawozdawczym za rok 2012